www.lacnenakupovanie.sk

Vaše internetové nákupné centrum

Vapur - skladacia fľaša

Vapur - skladacia fľaša

Vapur je v skratke ekologická, skladná, ľahko prenosná, ľahko udržiavaná fľaša pre Vaše obľúbené nápoje.
 

  • Cena: 1,80 € s DPH

EAN: AVA01

Vapur eko fľaša je ideálna športová potreba pre všetkých športovcov, cestovateľov, rybárov a ostatných, čo so sebou nosia pitie. Aj keď sa to nezdá, fľaša je navrhnutá tak, že ju po jej naplnení tekutinou môžete štandardne postaviť na stôl ako každú inú fľašu.
Vapur fľaša, či vak je určená pre opakované použitie. Jej veľkou prednosťou je jednoduchá skladnosť. Fľašu je možné vďaka použitému materiálu a dizajnu zložiť do vrecka. Zaberá tak minimálny priestor a nemusíte premýšľať nad tým, kam fľašu umiestníte po jej vyprázdnení.

Táto myšlienka bola tiež hlavným motívom pre vzník tejto fľaše. Pokiaľ si kúpite balenú vodu, dopijete ju a potom premýšľate kam s ňou, ktorú väčšina už nepoužije a zároveň sa mu s ňou už nechce "ťahať". V ideálnom prípade sa fľaša vyhodí do koše a pokiaľ nie je v okolí žiadny kôš (napr v lese) dochádza tak k znečisťovaniu nášho prostredia. Ani kvantum plastových odpadkov nie je pre našu ekológiu žiadna výhra. Preto teda vznikla táto univerzálna a veľmi elegantná fľaša, ktorá sa dá opakovane používať , po vypití jednoducho zložiť a to nie je všetko. Vapur fľaša má taktiež módnu karabínu, vďaka ktorej ju je možné ľahko pripevniť na batoh, tašku alebo kočár či opasok. Fľaša Vám tak nezaberá v taške žiadne miesto a naviac máte vodu stále po ruke.

 

Vapur fľaša je vyrobená z veľmi kvalitného a praktického materiálu, ktorý vydrži teplo aj mráz. Ak máte radi ľadovo vychladené nápoje, nápoj sa dá vo fľaši zamraziť, stačí fľašu do poloviny naplniť tekutinou, ktorú dáte do mrazničky a zvyšok doplníte nezmrazenou tekutinou (nápoj). Ďalšou nepochybnou prednosťou je bezpochyby jej jednoduchá údržba. Vapur fľaša sa dá umývať v umývačke riadu. Na zadnej strane je aj priestor pre Vaše meno, čo viac si priať :)

 

Technické parametre:
- nie je určené pre deti do 3 rokov
- rozmery: 26cm na výšku, 13cm na šírku (vo vypustenom stave)
- objem: 480ml ( 0,48l)
- na zadnej strane štítok pre napísanie mena
 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info