www.lacnenakupovanie.sk

Vaše internetové nákupné centrum

Smoothie Maker

Smoothie Maker

Smoothie Maker, prístroj na výrobu lahodných nápojov plných vitamínov vyrobených z čerstvého ovocia.
 

  • Cena: 30,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 51,50 €
  • Zľava: 20,60 €

EAN: A0213

Smoothie Maker

Je ideálnym pomocníkom pre Váš zdravý životný štýl! Skončite s kupovanými džúsmi a kupovanými ovocnými nápojmi plnými chemických farbív a konzervačných látok. Vďaka Smoothie Maker budete mať vždy 100% prírodný krémový nápoj z čerstvého ovocia, plný vitamínov a BEZ CHÉMIE! Navyše dokonale využijete celé plody. Smoothie Maker Vám pripraví lahodný krémový nápoj aj z dužiny, ktorú by ste pri použití bežných odšťavovačov vyhodili.

 

Konštrukcia:

Smoothie Maker pracuje s originálnym emulgačným diskom so šiestimi nožmi. Tie v spojení s 8 hranným pohárom pri rýchlosti 7200 ot / min takmer skvapalnia všetky plody a to vrátane ich dužiny! Lahodný krémový nápoj, džúsy, našľahaná ľadová káva alebo aj zmrzlina sú pripravené v priebehu niekoľkých málo sekúnd! Ľahko vyrobíte lahodný nápoj aj z melónu alebo bobuľovitých plodov, ktoré je spracovať v bežnom odšťavovači takmer nemožné.

 

Použitie a bezpečnosť:

Smoothie Maker vyniká predovšetkým jednoduchým použitím a premysleným dizajnom prístroja navrhnutým pre maximálnu bezpečnosť použitia. Jednoduché zapnutie - stačí len nasadiť nádobku a otočiť ju smerom nahor - bez nasadenej nádobky sa Smoothie Maker nezapne! Vypnutie sa robí opačne - po stlačení mechanickej poistky na boku, otočením späť dole. Smoothie Maker je zospodu vybavený prísavkami, ktoré ho pevne držia na stole, takže Smoothie Maker na stole "neubieha" ani sa omylom neprevráti. Konštrukčné riešenie navyše umožňuje, že zo Smoothie Makeru neunikne ani kvapka, ani keď s ním pri chôdzi manipulujete.

 

Čistenie:
Už žiadne pracné rozoberanie, žiadne pracné čistenie! Smoothie Maker bol navrhnutý tak, aby odpadli všetky otravné operácie s čistením, ktoré u iných prístrojov vedú k tomu, že ich majitelia radšej nepoužívajú a založia ich do najzadnejšieho miesta vo vnútri kuchynskej linky. Smoothie Maker stačí iba nasadiť čistiaci nádobku naplnenú vodou, spustiť a po niekoľkých sekundách sú nože čisté a Pro V Smoothie Maker je pripravený na ďalšiu prácu alebo uloženie.

 

Príkon: 175W

 

Návod - SK
 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info