www.lacnenakupovanie.sk

Vaše internetové nákupné centrum

odstraňovač vodného kameňa CALCBOOST - bez adaptéra

odstraňovač vodného kameňa CALCBOOST - bez adaptéra

odstraňovač vodného kameňa - bez adaptéra

  • Cena: 13,99 € s DPH

EAN: M101

Výrobca: Kemo

Odstraňovač vodného kameňa CALCBOOST je výrobok nemeckej firmy, testovaný tisíckami zákazníkov a slúži na odtstranovanie vodného kamena a zmäkčovanie vody.

Ulohou tohto prístroja je zmäkčovanie vody (magnetická úprava vody pulzným magnetickým polom) a taktiež postupné odtranovanie už usadeného vodného kamena v rozvodoch teplej a studenej vody a taktiež v spotrebičoch ako sú práčka, varná konvica, umývačka, bojler..... Použitie tohto odstranovača je možné aj v uzavretom vodnom okruhu najčastejšie na systéme ústredného kúrenia, kde zabranuje usádzaniu vodného kamena. CALCBOOST je určený pre rozvody vody a potrubia od priemeru 8mm až do 80mm. Je vhodný aj na studne. Za skvelú cenu ho musíte mať. Nepotrebujete kupovať predražené podobné výrobky, kde cena súčiastok nepresahuje ani 10 eur, ale obchodníci ich predávajú od 60.- do 120 eur. Ponúkame seriozny vyrobok za dobrú cenu, kde sa už neoplatí skladať ani kutilovi. Prinášame Vám dve verzie, jednu bez adaptéra a drahšiu s adaptérom , vzhľadom k tomu, že je medzi nami stále dosť kutilov , ktorí nepotrebujú adaptér, pretože majú potrebný doma.


Dôvody prečo by ste si mali CALCBOOST zakúpiť :
Zmäkčuje vodu pomocou magnetickej úpravy pulzným magnetickým polom, postupne uvoľnuje už usadený vodný kamen, obsah solí ostáva vo vode nezmenený čo je dôležité pre zdravie ľudí a zvierat, znižuje spotrebu pracích práškov, pri použití na kovovom potrubí pôsobí antikorozne, zmäkčená voda pôsobí priaznivo pri niektorých kožných ochoreniach a ekzémoch, napomáha rastu vegetácie pri polievaní zmäkčenou vodou, minimálna spotreba el.energie..., jednoduchá montáž, ktorú zvládnete aj svojpomocne.  

Alternatívne produkty

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info