www.lacnenakupovanie.sk

Vaše internetové nákupné centrum

parkovacie-senzory

parkovacie-senzory

Parkovacie senzory Vertex BASIC 4 XD-364 čierne

  • Cena: 19,98 € s DPH
  • Pred zľavou: 55,50 €
  • Zľava: 35,52 €

EAN: A016

Parkovacie senzory Vertex BASIC 4  XD-364 čierne

Parkovacie senzory umožňujú ľahšie a bezpečnejšie . Pracujú na princípe sonaru – vysielajú ultrazvukové vlny, ktoré sa po odraze od prekážky vrátia, a parkovací senzor na základe doby odozvy vyhodnotí vzdialenosť od prekážky.  správne a  rozpoznajú prekážky na ceste a .

 

Vysoko kvalitné 4 bodové parkovacie , ktorý zobrazuje vzdialenosť k prekážke, a ukazuje na ktorej strane vozidla je umiestnená bariéra. Ak sa vozidlo blíži k prekážke veľmi blízko (20 cm), na displeji sa zobrazí vzdialenosť „0,0".   vodiča v prípade,  prostredné dve ultrazvukové    nachádzajúcu sa vo vzdialenosti 1,5 m za autom, zatiaľ čo 2 bočné senzory vo vzdialenosti 1m. Zariadenie pracuje správne iba v prípade, že sa auto pohybuje rýchlosťou menšou ako 5 km/h. Parkovacie senzory môžu byť namontované do zadného ako aj predného nárazníka. Ultrazvukové senzory by nemali byť špinavé. Blato, prach, atď. môžu spôsobiť nežiaducu prevádzku.

Špecifikácia:

Prevádzkové napätie DC12 V

Napájací prúd 20 mA ~ 200mA

Detekcia vertikálne 90 a horizontálne 90 cm

Maximálny príkon 4W

Meranie vzdialenosti k prekážke

Prevádzková teplota (° C) -40 ~ +80

 

Súprava obsahuje:

Centrálna riadiaca jednotka, štyri ultrazvukové senzory, display, kábel pre pripojenie napájania, špeciálny vrták na vŕtanie dier do nárazníka na senzory, obojstrannú lepiacu pásku nalepenie riadiacej jednotky a displaya (nemusí sa vŕtať do prístrojovej dosky)

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info